TEL : 0850 303 75 50
Ana Sayfa / Genel / Tiger 3 Destek Tuzla

Tiger 3 Destek Tuzla

Tiger 3 Destek Tuzla

AVASSOFT firması olarak siz değerli logo ziyaretçilerimize kaliteli ve profesyonel hizmet vermekten gurur duymaktayız. Tiger 3 ürünümüzün satışından desteğine kadar tüm hizmeti uzman yazılım ve saha teknik destek ekibimiz ile size hizmet ediyoruz. Birçok destek yöntemimiz ile ister telefon desteği, ister uzak bağlantı desteği, ster yerinde destek şeklinde profesyonel hizmetimizi size sunuyoruz

Genel

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan Logo Tiger 3, veri yönetiminden satış operasyonlarına kadar tüm iş süreçlerini verimli ve etkin şekilde yöneterek zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyor.

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için 

Tuzla Logo Tiger 3, orta ve büyük ölçekli işletmelerin tüm faaliyetlerini tek noktadan, kolayca ve düşük maliyetlerle yönetmeyi sağlıyor. Tedarik süreçlerinden müşteri ilişkileri yönetimine kadar tüm faaliyetler merkezi ve tutarlı şekilde yürütülebiliyor. Böylece iş süreçlerinde verimlilik kazanan işletmeler, gereksiz iş yükünden kurtularak rekabet avantajına ve inovasyona kaynak ayırabiliyor.

Logo tiger 3 destek tuzla
Logo tiger 3 destek tuzla

Tüm süreçlerde sadelik

Tuzla Logo Tiger 3 kalite ve verimlilik anlayışını, çalışan düzeyinden başlayarak tüm süreçlere yaygınlaştırıyor. Böylece birimler arası bilgi akışı doğru ve güncel verilerle sağlanıyor, karmaşık iş süreçleri sadeleştirilip düzenleniyor. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde doğrudan güncel bilgiye ulaşabiliyor. Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanıyor, böylece zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden tasarruf ediliyor.

Geliştirilebilir yapı

Tuzla Logo Tiger 3, farklı sektörlerdeki büyük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış standart modüllerin yanı sıra, özel çözümleri de opsiyonel olarak sunuyor. Bu sayede işletmeler, ihtiyaçlarına en uygun ERP paketini oluşturabiliyor.

Entegre Çalışan Modüler Yapı

İşletmenizin tüm ihtiyaçları düşünülerek geliştirilmiş modüler yapı sayesinde, entegre çalışan tüm modüller için bilginin sisteme bir kere tanımlanması yeterlidir. Kullanıcılar yetkileri dahilinde sistemde yer alan bilgilere ulaşabilir. Böylece bölümler ve süreçler arası “ortak bir dil” oluşur ve iletişim yükü azalır.

Tuzla bölgesinde bulunan firmamız müşterilerine sınırsız ulaşım hakkı tanıyarak sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.

Sabit Hat : 0850 303 7550

GSM : 0507 759 8463

Logoyetkilibayi.net internet sitesi AVASSOFT yazılım danışmanlık hizmetleri şirketine ait web sayfasıdır AVASBİLİŞİM

Hakkında ladres

YENİLİKLER

Logo Devir Gümüşhane

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME : Değerli ziyaretçimiz devir işlemleri dikkatli ve bilen kişiler tarafından yapılması gereken bir …

Bir cevap yazın