TEL : 0850 303 75 50
Ana Sayfa / Çözümler / Size Özel Yazılım Geliştirme

Size Özel Yazılım Geliştirme

Özel yazılım geliştirme:

Logo, farklı platformlar üzerindeki deneyimli ve uzman özel projeler ekibi ile işletmelerin ihtiyaçlarına özel uygulamalar sunarken, danışmanlık, destek, eğitim, entegrasyon, hosting ve uygulama bakım hizmetlerini de sağlamaktadır. Hazine Yönetimi, B2B sistemleri, Veri Toplama , Konsolidasyon ve Merkezi Raporlama alanlarına yönelik operasyonel ihtiyaçları karşılayan iş çözümleri üretirken, bir yandan da hazırlanan raporlama sistemleri ile yöneticilere karar aşamalarında destek olmaktadır. Logo’nun geliştirdiği özel projeler 70’e yakın ülkede ve birçok farklı dilde binlerce kullanıcıya hizmet vermektedir.

logo yazılım çözümleri

Özelleştirme ve entegrasyon
Günümüzde yaşanan yoğun rekabet ortamında işletmeleri öne çıkaran özel iş yapış biçimlerini destekleyecek şekilde yazılımlarda özelleştirme ve entegrasyon ihtiyaçları doğabilmektedir.

Logo proje çözümleri üzerinde işletmelere özel süreçleri karşılamak üzere uzman ekipler tarafından Özelleştirme ve Entegrasyon hizmeti sunulur.

İşletmelerin kullandığı üçüncü parti yazılımların Logo çözümleri ile entegre edilmesi için yapılacak geliştirmeler bu hizmetin bir parçasıdır.

Proje sonrası destek hizmeti
Proje Sonrası Destek Hizmeti, Proje Uygulama ve Özel Yazılım Geliştirme hizmetlerinin ardından; işletmelerdeki kullanıcıların desteklenmesi ve yeni taleplerin yönetilmesi için verilen bir hizmettir. İşletmelerin ihtiyaç duyduğu kapsama göre Yerinde Destek, Çağrı Merkezi, Uzak Bağlantı ve Sistem Bakımı hizmetleri sağlanmaktadır.

AVAS BİLİŞİM olarak firmamız müşterilerine sınırsız ulaşım hakkı tanıyarak sektörde fark yaratmaya devam etmektedir.

Sabit Hat : 0850 303 7550

GSM : 0507 759 8463

Logoyetkilibayi.net internet sitesi AVASSOFT yazılım danışmanlık hizmetleri şirketine ait web sayfasıdır AVAS BİLİŞİM

Hakkında ladres

Bir cevap yazın