TEL : 0850 303 75 50
Ana Sayfa / Logo Yetkili Servis / Logo Yetkili Servisi Kadıköy

Logo Yetkili Servisi Kadıköy

AVASSOFT Logo Yetkili Servisi Kadıköy olarak logo ürünlerinin SATIŞ-EĞİTİM ve PROFESYONEL DESTEK hizmetini vermekteyiz.Uzman yazılımcılarımız ve profesyonel saha ekibimiz ile sektörde isminden bahsettiren ve bununla gurur duyan bir firmayız.

HİZMETTE SINIR YOK!

Destek ve Eğitim hizmeti, LOGO ürünlerini kullanmaya yeni başlayan ya da uzun yıllardır kullanan; fakat desteğe ihtiyaç duyan şirketlere verilmektedir. Destek kapsamı şirketin ihtiyaçlarına göre belirlenir, tüm modellerde ya da sadece bazılarında destek hizmeti sunulabilir. İyileştirme ve geliştirme çalışmaları da bu hizmet kapsamında yer alır. Herhangi bir süreçte iyileştirme istenildiğinde, ihtiyaçlar analiz edilip talep sahibine süre ve maliyet bilgisi aktarılır, karşılıklı mutabakata varıldığında çalışmaya start verilir.

Destek hizmetimiz 7/24 ya da hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri içinde olmak üzere paket halinde sunulur. 7/24 destek paketinde size mesai saatleri dışında ulaşılabileceğiniz bir telefon numarası verilir.

Telefon Destek:

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Periyodik Ziyaret Destek:

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Yerinde Destek:

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek:

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözüme ulaştırılır.

TICKET SİSTEMİ

Ticket Sistemi, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Kullanıcılar Ticket Sistemi’ne AVASSOFT Online Destek Merkezi’nden ya da +90 (850) 303 7550 numaralı müşteri hizmetleri biriminden ulaşabilirler. Bu sistemle online destek, çağrı bazlı yerinde destek ve telefon destek hizmet talepleri alınır. Oluşturulan taleplerin takibi online destek merkezi hesabınızdan yapılır. Talep durumu isteğe bağlı olarak kullanıcının e-posta adresine de gönderilebilir. AVASSOFT Online Destek Merkezi’nde LOGO ürünleriyle ilgili tüm dokümanları ve en güncel sektör haberlerini bulabilirsiniz.

Logo ürünleri Satış-Eğitim-Destek hizmetlerini dilerseniz aşağıdaki numaraları arayarak alabilirsiniz

Sabit Hat : 0850 303 7550 
GSM : 0507 759 8463

Hakkında berke can

YENİLİKLER

Logo Yetkili Servisi Serbest Bölge

AVASSOFT Logo Yetkili Servisi Serbest Bölge olarak logo ürünlerinin SATIŞ-EĞİTİM ve PROFESYONEL DESTEK hizmetini vermekteyiz.Uzman …

Bir cevap yazın