TEL : 0850 303 75 50
Ana Sayfa / Logo Destek / Logo Destek Serbest Bölge

Logo Destek Serbest Bölge

AVASSOFT Serbest Bölge Logo Çözüm Ortağı olarak Kobi ve Kurumsal logo ürünlerinin SATIŞ-EĞİTİM ve PROFESYONEL DESTEK hizmetini vermekteyiz.Uzman yazılımcılarımız ve profesyonel saha ekibimiz ile sektörde isminden bahsettiren ve bununla gurur duyan bir firmayız.
2007 yılında kurulan AVASSOFT firmamız teknolojiyi üst düzey kullanarak müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda en iyi ve en uygun hizmet ve teknolojik alt yapıyı sunmaktadır.
AVASSOFT; Dijital dönüşüm danışmanlığı,Proje yönetimi,Proje uygulama,Özel yazılım geliştirme,Özelleştirme ve entegrasyon,Proje sonrası destek hizmeti alanlarında
yüzlerce müşterisine hizmet vermiştir. firmanızın daha ileri seviyeye ulaşması için alt yapı çalışmaları hazırlıyor, size sunuyor ve uyguluyoruz.

FİRMANIZA UYGUN PLANLAMAYI YAPIYORUZ
Her firmaya uygun ve verimli olacak planlamayı yapıyoruz ve çözüm odaklı çalışıyoruz bunu da sizinle paylaşıyoruz

SİZE ÖZEL FİYAT TEKLİFİ SUNUYORUZ
İhtiyaçlarınız doğrultusunda size en uygun fiyat çalışmamızı yapıp ona göre teklif aşamamızı hazırlıyoruz

EN UYGUN DESTEK PLANLAMASINI HAZIRLIYORUZ
Firmanıza ve size en uygun destek paketini hazırlıyor ister telefon destek, ister uzak bağlantı desteği, ister yerinde destek ihtiyacınız doğrultusunda destek paketinizi planlıyoruz

SİZE ÖZEL MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ ATIYORUZ
En son aşamada size ve firmanıza özel müşteri temsilcisi atıyor ve sınırsız destek alabilmenizi sağlıyoruz. İşleriniz kesintisiz devam süreci oluşturuyoruz

Sizde AVASSOFT farkını yaşamak isterseniz lütfen bize ulaşıp detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

DESTEK HİZMETİ UYGULAMALARIMIZ

Telefon Destek:

Bu hizmet kapsamında LOGO kullanıcılarına basit sorunların çözümlerinde telefonla yardımcı olunur, internet üzerinden destek verilir ve gerekli olduğunda doküman gönderilir.

Periyodik Ziyaret Destek:

Periyodik müşteri ziyaretleriyle kullanılan ürün ve çalışma ortamı gözden geçirilir, gerekli önlemlerin alınması yolunda önerilerde bulunulur ve gerekli durumlarda sisteme müdahale edilir.

Çağrı Bazlı Yerinde Destek:

Destek uzmanıyla LOGO kullanıcısı arasında mutabakat sağlanır ve belirlenen süre içinde hizmet sağlanır. Sistem çalışmıyorsa ya da acil müdahale gerekiyorsa en geç 4 saat içinde sorunun çözümü için yerinde destek verilir.

Online Destek:

Uzaktan erişimle şirketlerin sistemlerine bağlanılarak anında sorun belirlenir ve çözüme ulaştırılır.

TICKET SİSTEMİ

Ticket Sistemi, kullanıcılar için teknik destek sürecini hızlandıran ve takibini çok kolaylaştıran bir hizmettir. Kullanıcılar Ticket Sistemi’ne AVASSOFT Online Destek Merkezi’nden ya da +90 (850) 303 7550 numaralı müşteri hizmetleri biriminden ulaşabilirler. Bu sistemle online destek, çağrı bazlı yerinde destek ve telefon destek hizmet talepleri alınır. Oluşturulan taleplerin takibi online destek merkezi hesabınızdan yapılır. Talep durumu isteğe bağlı olarak kullanıcının e-posta adresine de gönderilebilir. AVASSOFT Online Destek Merkezi’nde LOGO ürünleriyle ilgili tüm dokümanları ve en güncel sektör haberlerini bulabilirsiniz.

Hakkında berke can

YENİLİKLER

Logo Destek Orhanlı

AVASSOFT Orhanlı Logo Çözüm Ortağı olarak Kobi ve Kurumsal logo ürünlerinin SATIŞ-EĞİTİM ve PROFESYONEL DESTEK …

Bir cevap yazın